| Pinkcat23 a întrebat:

Ce ziceti? am parul blond si vreau sa mi-l vopsesc negru. sa mi-l vopsesc? kiss

Răspuns Câştigător
| Andreea_Eu_1996 a răspuns:

Nu te vopsi, parerea mea. Iti va parea rau...

9 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Si eu am fost blonda timp de 10 ani si m-am facut bruneta.Parul meu natural e castaniu inchis si bruneta imi sta mai bine decat blonda.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca tu crezi ca te-ar sta mai bine asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU

| Katoky a răspuns:

Buna!
Mai bine nu-l vopsi poate sa iti para rau, in schimb poti folosi noantator.
http://www.1001cosmetice.ro/produs/loncolor-trendy-colors-sampon-nuantator
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| allemyl a răspuns:

Sunt brunete si se vor blonde, parearea mea e ca nu merita. happy Insa te poti face ombre (doar varfurile) daca vrei. :*

| Cozon3 a răspuns:

Nu are rost blond este o culoare mai frumoasa

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Daca ai ochii albastri sau verzi da altfel nu se mertita mai ales ca iti distrugi patul foarte tare cand te decolorezi

| Bibibiancaaaa a răspuns:

Nu te vopsi bruneta. Cand o sa iti creasca parul o sa ai radacinile blonde si restul negru si, dupa umila mea parere nu o sa dea prea bine contrastul. Poti incerca un saten sau iti poti vopsi doar varfurile