| Dorinel a întrebat:

Ce ziceti de baieti care poarta bijuteri[inele, lanturi, bratari]? Cum vi se par mai "cool" sau afemeiati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
45 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cred ca pot fi si frumoase... Dar din cate am vazut se poarta inele, lanturi si bratari foarte mari... pe un corp la fel de mare... Imi inspira frica... Si am impresia ca toti arata a puscariasi/traficanti...

| SweetCandy a răspuns:

Chiar ieri am fost l un magazin si vanzatorul avea vreo 22 de ani cercel in ureche, 2 bratari de argint si 4 inele,...laughing
vai de mama lor!

mie nu-mi plc...happy

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Mi se pare Gaylaughing

| Puiutz a răspuns:

Bunaaa:*.hmmm:d. de exemplu un lantisor de aur la un baiat nu arata raulove struck.sau hai sa zicem o bratara aur/argint:d. iar inelele nu`mi plac cum arata la baieti.
Dar tu ce zici?happy
pup:*

| buburuzAndreea a răspuns:

Prietenul meu poarta niste bratari super! Are unele cu lemn, altele din piele impletita, mai sunt si alea din plastic de la diferite campanii. Daca vor, si baietii pot purta accesorii dragute.

Despre inele nu stiu ce sa spun... nu prea imi plac. Ghiulurile sunt groaznice! Doar lui Razvan Fodor parca ii venea bine un inel. Trebuie si sa stii cum sa le poti, cred. Ar fi chiar culmea, eu nu am inel si sa aiba iubitul meu.

Nici lanturile la baieti nu prea le agreez. Inteleg ca sunt unele prmite cadou, le poarta pe sub haine. Atata timp cat nu le vad e ok. Dar daca-si iau lanturi d-alea din tabla ca sa arate ca 50Cent, Dumnezeu sa ma ierte, e cocolaricesc.

| LuS[z] a răspuns:

Sincer nu prea imi plac.lanturile sa zicem ca-s ok dar cei care poarta cercel in ureche mi se par hidosi

| LuS[z] a răspuns:

Sincer nu prea imi plac.lanturile sa zicem ca-s ok dar cei care poarta cercel in ureche mi se par hidosi

| kh1ss a răspuns:

Bijuteriile din aur, argint, si alte metale la barbatii, mi se par oribile... sunt :-&, dar in schimb imi plac foarte mult bratarile late din piel, dar nu altceva, nu cercei, nu inele pentru ca pana la urma sunt barbatii... parerea mea tongue

| Farcas a răspuns:

Nu`mi plac.Adica si prietenul meu poarta lantz si bratara, dar nu inelestraight face arata naspa la un baiatlaughing doar daca nu vrea sa devina naomi 2laughing

| marsy a răspuns:

Nu prea imi place cum ii sta unui baiat. lant mai merge. da inel tongue nu

cind te apuca de mina inelul e de prisos sh inkurka

| RloveR a răspuns:

Lanturile si bratarile sunt ok la baieti, dar inelele sincer mi se par de cocalari big grin (excluzand verigheta) big grin

| ellene a răspuns:

Nu-mi plac...nu mi se par deloc "Cool"

| Guitarlove a răspuns:

Afemeiati, nu pot sa zic straight face! Par mai a "cocalari " smug! laughing Hai un lantzic. un ceas nu`i problema. dar nu bijuterii in exces!

| alexandra14 a răspuns:

Fur si simplu....Afemeiati....parerea mea...

| alexandra14 a răspuns:

Pur*

| Diav0la a răspuns:

Nici una nici alta. ce-are lantu si bratara cu a fi afemeiat? Mi se par doar de prost gust, caci simplitatea e graitoare. Degeaba are lant de aur de-l trage de gat in jos daca nu stie sa se poarte si nu e ingrijit ...imi da senzatia ca vrea sa atraga atentia... vrea sa epateze... mie una nu-mi plac nici femeile care afiseaza ostentativ inele pe toate degetele, bratari nenumarate sau orice alt fel de bijuterii purtate fara bun gust...

| Dnse a răspuns:

Imi plac la un baiat mai ales colierele de genul :

http://i8.photobucket.com/albums/a4/Veroni-k/DSCF1876.jpg

Recunosc ca nu imi place sa fie ca un brad de Craciun.Imi plac si pierce-urile(Spranceana, Limba, partea de sus a urechii)

| anonul a răspuns:

La inceput si eu credeam ca e de prost gust/gay dar dupa ce mi-am luat in scoala generala unu' de aur...am vazut ca strugurii nu sunt asa de acri, atrageam pitipoance "fera numar" pentru ca ma credeau "beiat de beiat", acum daca ma uit in urma nu sunt mandru deloc dar imi place sa port argint, am lant/bratara si recent mi-am luat un inel ca asta http://www.sheplers.com/......-ring.html le port mai mult la intimidare sa am lase mu***ii in pace si sa trag p***e in maciuca, e trist ca in Romania secolului 21 esti privit ca un tip tare/smecher natural daca ai bijuterii si impresionezi pitipoancele da' asta e, ne adaptam.

| cutache a răspuns:

Intradevar nu ii face mai barbati ci mai jalnici!

| nosmoke a răspuns:

Mie-mi plac baieti cu inele big grin laughing Sau eventual bratari... Dar daca exagereaza... NO COMMENT! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac bijuteriile si nici nu port.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place sa vad pe mana unui baiat un inel, lanturile si bratarile sunt ok happy.

by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind te referi la inel a ce fel de? Daca baiatul are un ghiul? Mi se pare de prost gust si deplasat cind vad un baiat cu cercei si margele, in rest toate bune si la locul lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par mai...cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cuvantul la care te referi este efeminat nu afemeiat, si nu e vorba nici de a fi "cool" nici de a fi "efiminat" e vorba de stilwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate mie imi plac inelele si lanturile dac vinzi eu iti cumpar idiu de mes:crystofer_iulian asta e idul meu dac vinzi ma bagi in lista si iti cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu port inele si nu cred ca arata in niciun fel, le port ca-mi plac pur si simplu.happy si daca cineva are de obiectat ceva e foarte subiectiv.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mi se pare intreebarea ta cam prosta, ai nevoie de pareri? Cati ani ai? Si-ai sa-ti zis si parerea mea sa nu te simti in plus, stii cum mii se pare.ca se respect si ca-as permit.Intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intelg daca nu va plac dc va uitati? si voi fetelor majoriatea laughing cand vedeti un baiat plin de aur dc! va intoarceti capu''ce bine miar sta ca el''laughinglaughing si nu va mai dati raniti ca nu va plac laughing) nu aveti bani sa le cumparati laughingrolling on the floor din cauza aceea lasati asemnea com-uri laughinglaughinglaughinglaughing care nu este de acord cu ec am zis! sms de plwinking