| Pufi1999 a întrebat:

Ce ziceti? Merita sa-mi dau toti banii pe care i-am strans pana acum pentru placa de par pe aceasta paleta de corector plus transportul de 10 lei? http://www.makeup-shop.ro/......er-palette

Voi o aveti?
Cum e?

2 răspunsuri:
| Pufi1999 explică:

Nu am gasit categoria Beauty and fashion in lista

| Kasia a răspuns:

Paleta corectoare este ieftina.cu 20 de lei + 10 lei transportul nu iti poti cumpara placa de par.placile bune au preturi de la 200 de lei in sus.eu iti zis ca iti iei paleta pentru ca pana la banii de placa mai ai mult.