| Kasia a întrebat:

As vrea sa imi cumpar aceasta paleta de farduri.cum vi se pare? http://www.makeup-shop.ro/......and-caviar

7 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Buna. happy
Eu nu stiu ce sa zic. Adica eu in locul tau nu le-as cumpara. Uita-te pe facebook sunt pagini care vand farduri online si la 44.99 lei poti sa iti iei o paleta cu 20-30 de culori gen ca in imagine. happy Sper ca te-am ajutat, este doar parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

De ce nu?!
Sunt mai clasice culorile, perfecte pentru fashioniste nu pentru pitipoance!
winking

Si da, merita banii :*

| FashionDream a răspuns:

E superba, eu as cumpara-o.Dar poate gasesti mai ieftina intr-un magazin de make up. Oricum, ador culorile astea pentru machiaj.

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Nu este ceva gen : Wow, Expp, Omgg... față că costă și mult, caută ceva de vreo 20 culori.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Nu prea stiu dar sunt site-uri si reclame ps dacas iti sta bine cu fata ia-l

| FashionQueen a răspuns:

Mie sincer chiar imi place! + ca eu folosesc nuante din astea naturale cum sunt cele din paleta si mi se par cele mai ok. puppy dog eyes

| Romina98 a răspuns:

Deci..pretul este cam mare dar culorile sunt perfecte deoarece pot fii asortate la orice tinuta si in plus nu sunt deloc vulgare. Daca sunt de calitate, asa cum par, cred ca ar fi o buna achizitie big grin