| Anonymus9 a întrebat:

Ceao TPU! Am cosuri pe spate si nu stiu cum sa scap de ele.Ce creme bune stiti? Dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EJelly a răspuns:

Iti zic eu ce ai putea face cu putini banuti si fara prea mare bataie de caphappy

ai nevoie de:

1.alcool( alcool pur, de 90 de grade ar fi ideal. Poti folosi si spirtul, dar... nu va avea acelasi efect)
2. pudrade talc. O gasesti in farmacii si este ff iesftina: 100g-3 sau 4 lei.
Cum folosesti:
Aplici alcoolul pe spate si inainte ca el sa fi intrat complet, iti dai cu pudra de talc, astfel incat sa ramana pe piele si sa fie mai eficientahappy Nu recomand folosirea pe fata! Usuca foarte tare tenul.
Sper sa fie ok. Scopul este uscarea cosurilor, este un tratament foarte bun si, spre deosebire de creme, functioneaza la muuuulti oameni. Asa, pana gasesti crema potrivita...oh go on

5 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu stiu daca la voi fetele se aplca. Dar for us, real men, folosim smirghelul.

| crissa20 a răspuns:

Incearca sa folosesti Zynerit:*

| alinutza96 a răspuns:

Lotiune astrigentawinkingo gasesti in toate farmaciile, nu e scumpa, si scapi repede.cand te dai cu ea iti usuca cosurile, si ar trebui sa te dai de multe ori pe zi

| tp a răspuns:

Stai la soare si o sa le usuce soarele, da sa nu uiti sa folosesti crema cu factor de protectie solara.

| Faberlic a răspuns:

Da! Aplicator - anti-acnee EXPERT PHARMA - 10 ml - este ceva cu adevarat eficient si chiar functioneaza! La folosit sotul meu. Acum nu mai are nevoie. Aplicatorul se foloseste de 2-3 ori pe zi. Se aplica doar pe zonele cu probleme. Nu este ca alte produse adica nu te trezesti ca dispar cosurile dar ramane fata patata. Pretul este un pic maricel pentru ca si produsul este de calitate. 29 ron