| KimBianca a întrebat:

Ceara calda sau ceara rece? Ceara sau epilator?[pentru epilarea pe picioare de exemplu!]

Răspuns Câştigător
| Burada_Ana-Maria_1992 a răspuns:

Eu iti recomand ceara calda. :* Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Bineinteles ca sunt pentru crema epilatoare!

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai benzile epilatoare cu ceara sunt ok. Dupa ce le folosesti le arunci la gunoi si ai terminat.Nici nu faci mizerie. Sper ca te-am ajutatwinking.

| EvangelineLovin a răspuns:

Eu as alege ceara, calda rece nu conteaza.

| razvyy412 a răspuns:

Oricare nu ma intere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilator. Am tipat cat sa ma auda tot orasul cand m-am facut cu minunatie de ceara >.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara calda(eventual incalzita intr-un dispozitiv special, sa nu te frigi), e mult mai buna.
Funda?big grin