| anonim_4396 a întrebat:

Buna voi fetelor cu ce va epilati pe picioare numai cu ceara?sau cu epilator?cum e mai bine?

Răspuns Câştigător
| Daria33 a răspuns:

Ambele is bune dar cu ceara doare un pic mai mult dar tine mai mult iar cu epilatorul nu doare dar creste repedewinking

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna eu cu epilatorul ma fac am incercat si cu ceara dar prefer epilatorul daca ma doare ma opresc dar la ceara nu ai ce face trebuie sa rabzi.

| sebysebyca a răspuns:

Cu masina de tuns iarba! riscuri mici, randament mare...e valabil si pentru smocul de sub brat!

| NooNamee a răspuns:

Buna... cu epilatoru' happy... este mai indicat decat q lama tongue