| Bianca_papusha a întrebat:

Ceau dragilor! As vrea sa slabesc si eu in zona abdomenului si al soldurilor... Ce ma sfatiuti? Ma refer cate abdomene... ce sa mananc ce sa beau? Vreau ceva sigur care sa si dea rezultate.Multumec!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentație săracă în calorii dar care să asigure organismul necesarul de vitamine, săruri, etc. și exerciții fizice care vor da rezultate cu condiția să fie făcute corect, acesta este marele secret.
Abdomenele se pleacă de la 10/zi și se crește cu câte 5 în următoarele zile, alergat, urcatul scărilor cu câte 3 trepte o dată în ritm rapid, coardă, ciclism, role, dans pe muzică ritmată, etc.
Indiferent ce fel de exerciții vei face, ele trebuie făcute zilnic pentru că în primele 2 săptămâni se tonifică musculatura și după o lună să apară și primele semne de slăbire care trebuie făcută lent pentru a te păstra mai mult timp.
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Ai putea sa faci zilnic cate 8 minute pe zi gimnastica special pentru zona abdominala. poti cauta pe youtube si sa faci intocmai happy Nu vreau sa te plictisesc cu cuv de gelul mananca fructe si legume...asta vei auzi de la toti happy Potzi manca si grasimi linistita, dar ideea e sa le dai jos dupa aceea(nu ma refer la minutul urmator:mananci un gratar si peste 2 minute faci gimnastica laughing )Mult noroc la slabiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.slabute.ro, cea mai tare comunitate de slabit!