| blonda2012 a întrebat:

buna happyvreau sa slabesc in zona abdomenului sh a soldurilor ma puteti ajuta.sad vreo modalitate mai simpla fara diete stricte dau funda:X:X:X

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ce-ai zice de SPORT? Sau stai, ca tu probabil te numeri printre mimozele care baga in ele maldare de mancare si dupa vor sa slabeasca fara nici un efort si repede! Fa abdomene/yoga/fitness, ce sa faci.Si daca nu vrei dieta renunta macar la sucuri, dulciuri, junk food.

| Doηηa a răspuns:

Sport...

| blonda2012 explică:

Sti ceva daca nu ma ajuti asa nu mai posta raspunsuri de geaba cocalaruletongue