| AnnaaMarRia a întrebat:

Dacă fac abdomene slăbesc doar in zona abdomenului?

7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Abdomenele ajuta la tonifierea abdomenului.
Slabitul este alta poveste. Cand un om slabeste nu poate slabi intr-un singur loc, ci in tot corpul
Dar cu siguranta daca vei face abdomene vei avea un abdomen mai frumos.

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca faci abdomene nu slabesti. happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu poti sa slabesti dintr-o anumita zona, slabirea e uniforma, si Nu abdomenele nu ajuta la slabit, cu ele dezvolti masa musculara abdominala,

| piticelm a răspuns:

Pai de accea se numesc ''abdomene'' si nu ca ''slabesti'' in zona abdomenului si il tonifici, il intaresti, doar cu abdomenele nu scapi de grasime.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Daca faci abdomene, nu slabesti deloc.
daca vrei sa slabesti, ai nevoie de o alimentatie corecta + cardio.

| anonimus99uu999 a răspuns:

Slabesti si la muschiul din zona fetei

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Slabesti si la picioare.