| 1290 a întrebat:

Ceau,sunt baiat. Dati-mi un sfat in legatura cu balul bobocilor cum as putea sa ma imbrac eu m-am gandit la niste pantofi maro, curea de aceeasi culoare ca si pantofii. Dati-mi niste poze orice cu ce camasa si pantaloni sa iau (nu vreau sacou) doar camasa si peste camasa iau ceva palton! Daca s-ar putea si magazinul de unde sa imi iau pantalonii si camasa ar fi perfect. Cele mai multe idei sau poze funda! Multumesc happy scuze categoria...

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cred ca trebuie sa improvizezi, de fapt. Pornind de la pantofi, pe care ii ai deja trebuie sa te uiti cu atentie prin magazine si sa vezi ce camasa ti s-ar potrivi.Cu pantalonii nu ai cum sa gresesti daca alegi jeans clasic bleumarin inchis, gri inchis sau negrii.Ca sa mearga paltonul/pardesiul cred c-ar trebui sa alegi o camasa putin mai speciala, care sa-ti dea un aer casual cu nota eleganta. Sfatul meu e sa mergi insotit de inca cineva cu care sa te consulti, eventual mama. Distractie frumoasa la bal!