| 1290 a întrebat:

Ceau,sunt baiat. Dati-mi un sfat in legatura cu balul bobocilor cum as putea sa ma imbrac eu m-am gandit la niste pantofii maro, curea de aceeasi culoare ca si pantofii. Dati-mi niste poze orice cu ce camasa si pantaloni sa iau (nu vreau sacou) doar camasa si peste camasa iau ceva palton! Daca s-ar putea si magazinul de unde sa imi iau pantalonii si camasa ar fi perfect. Cele mai multe idei sau poze funda! Multumesc happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imbracate intr-un costum frumos negru sau alb, nu isi lua camasa alba pantaloni negru, iei totul negru sau alb

| 1290 explică (pentru RAY):

Nu vreau in costum, am uitat sa mentionez vreau sa merg si la after si in costum nu ma simt comfortabil

| FadetoBlack a răspuns:

Ceau, sunt fată.
Și sfatul meu este să șezi acasă.