| Martsje a întrebat:

Cei care sunteti din Iasi, am nevoie urgent de un raspuns. Sugerati.mi un salon unde sa merg sa ma pensez (undeva unde sa.mi dea o forma frumoasa la sprancene)pentru ca de 2 ani ma plimb de la un salon la altul si dau numai de persoane fara experienta care.mi strica sprancenele. Va rog mult, poate ati fost si v.ati pensat pe undeva si v.a placut.

1 răspuns:
| DIDIDEA a răspuns:

Poti sa iti faci si singura formele pe care le doresti daca iti cumperi de pe SHEIN setul de forme pentru sprancene. Acolo o sa gasesti orice.