| Chocolatteee a întrebat:

Heii, am o intrebare legata de sprancene.
Ultima data m-am pensat la salon, si de 2 luni ma pensez singura..Nu imi prea iese, dar de curand de cand au inceput sa creasca mi se face pielea de la sprancene verde. Sunt bruneta, da care e cauza? Trebuie sa merg urgent sa ma pensez la salon? Si de ce e verde? o.O.
Fundita si vot happy!

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Vanataie? probabil ai pielea foarte sensibila in aceea zona(oricum e sensibila la toti acolo).
Cel mai bine sa te duci la cosmetica la pensat si sa "furi" metoda lor, ca sa te poti pensa si acasa aproape la fel.

1 răspuns:
| aram a răspuns:

Cel mai bine te duci la salon dar cand te faci acasa inainte sa te pensezi, dai forma intai cu creionul pana iese ce vrei si dupa te pensezi? pentru ca asa ar trebui happy