| Nmk_Aimee_1996 a întrebat:

Cele mai bune extensii de par dintre : Oskar Belher si Divisima, pe care mi-o recomandați in legătura cu calitatea parului! Plz help!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Divisima. Sunt extraordinare. Aspectul este natural, parul folosit este calitativ superior altor extensii pe care le-am folosit in trecut de la alta firma. Ti le recomand cu drag!

| Arii2 a răspuns:

Divisima

| valentinaandrei29 a răspuns:

Belher! Sunt clar cele mai bune. Eu pe acestea le-as recomanda oricui. Parul este natural, matasos, placut la atingere. Nu se compara cu nicio alta firma.

| RoxiBibi a răspuns:

Belher! Cu siguranta, Belher! Eu am cumparat prima data dupa ce m-am uitat pe Youtube. Sunt mai multe recenzii decat pentru orice alta marca de extensii ceea ce a insemnat ca sunt bune si, sincer, chiar sunt foarte bune! Eu nu am fost dezamagita niciodata de ele. Se prind usor si nu se vede diferenta!

| Iulia24radu a răspuns:

Belher sunt cele mai bune. Din tot ce am incercat eu acestea mi s-au potrivit cel mai bine. Calitatea de la Belher este de 10 ori mai ok decat la alte brand-uri.

| Ioni94 a răspuns:

Clar Belher! Nu se compara cu restul. Si eu si sora mea le folosim si suntem foarte multumite.

| Georgeta86 a răspuns:

Nici nu incape indoiala ca Belher sunt cele mai ok. De cand le-am luat si le folosesc, nici nu ma gandesc sa mai incerc si altceva. Am incercat inainte altele dar nu aveau aceeasi calitate si nici un aspect natural. Acestea se prind si foarte usor. Exact cum au spus fete mai sus, nu se vede diferenta.