| Shelovesya a întrebat:

Care dintre extensiile de la Divisima sau Oskar sunt bune? Si care este o firma serioasa?

1 răspuns:
| Ada26 a răspuns:

Buna, eu am comandat 4 ani la rand extensii de la Divisima, mereu am fost multumita de ele, am incercat prima data cele Diva, iar ultimele pe care le-am cumparat sunt Hollywood care sunt preferatele mele nici nu se observa ca am extensii si rezista foarte bine le am de 2 ani le-am si vopsit, le indrept cu placa si nu sunt deteriorate deloc. Eu recomand Divisima.