| KarynaBettley a întrebat:

Cele mai rele si stupide glume Fundahappy

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Gasesti pe umornegru.ro

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am da nu am de-alea de care am doar stii si tu ca nu am, atunci de ce vrei de alea de care nu am, GATA CA NU MAI POT, m-am prostit cu totul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoriatea raspunsurilor date de anumiti useri. big grin N-o sa-i numesc, caci nu e etic, insa da si tu o raita peste raspunsuri si o sa-i depistezi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui? I-am spus omului ca nu am glume de care vrea. asa s-a primit raspunsul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu de tine era vorba! Chiar de loc! E vorba de alti useri! Sincer, imi pare rau ca un raspuns general ai crezut ca te vizeaza, doar pentru ca erai singurul care a raspuns in acel moment intrebarii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu cred ca n-ai depistat si tu anumiti useri ranchiunosi. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o lasam balta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum vrei. Chiar nu era vorba de tine. Sincer! Imi pare rau ca ai inteles asta. E treaba ta in fond si la urma urmei. Intentia mea a fost totalmente alta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pace?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar daca e si prietenie. happy Ce zici? Batem palma?