| Auarl a întrebat:

Ma scol dimineata si printre picioare sunt uda.Va rog fara glume stupide, ca eu nu le inteleg si pot sa va raspund urit.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Si in cazul vostru al fetelor se produce exact la fel ca si al baietilor acelasi proces de "umezire" de natura erotica provocata de visele sau activitatea subconstientului pe timpul noptii. In cazul baietilor din cauza unor factori excitanti involuntari ce se produc la nivel mental penisul intra in erectie si se produce ejacularea involuntara a spermei in timpul somnului, asa numita polutie nocturna. Si in cazul tau si in general a fetelor care se excita mai usor si le bata imima in piept nebuneste la vederea persoanei iubite si uneori li se umezeste aproape instantaneu si "pasarica", tot la fel in timpul noptii din cauza unor vise erotice sau a altor factori excitanti produsi de subconstient se transmit impulsuri/semnale de activare a glandelor situate in mucusul care acopera peretele vaginal si aceste glande incep sa produca o cantitate mai abundenta de secretie vaginala care umezeste zona vaginului, vulva si intreaga zona labiala. Altfel spus din cauza unei activitati hormonale probabil mai intense ajungi sa te exciti prea intens in somn, si acest lucru activeaza producerea in mod involuntar de secretie vaginala lubrifianta. Este un proces absolut normal si pana la urma chiar sanatos. big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avut vise erotice. Si te-ai udat. Ceva normal la varsta ta.

| Desireღ a răspuns:

Uhu
Înseamnă că ai visat un tip frumos şi te-ai udat.
Păcat