| Hirol a întrebat:

Cerceii de genul asta la ce tinute se poarta? Stiu ca sunt eleganti puteti sa imi dati niste exemple de tinute?

https://www.silverzone.ro/cercei-rotunzi-57-mm-din-argin t

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe variante: 1. Cu o rochie albă lungă, elegantă. 2. Cu o pereche de blugi de un albastru marin și o bluză subțire de vară cu mâneci scurte. 3. Cu o rochie albă casual de vară, lungă până la genunchi. La rochia elegantă asortezi o pereche de pantofi albi cu toc cui, la perechea de blugi o pereche de balerini de culoare albă dar să fie din piele naturală, iar la rochia scurtă tot o pereche de balerini tot de culoare albă.