| Sara2 a întrebat:

Cerealele nestle fitnes ingrasa?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da normal ca ingrasa. Iar lucrul asta nu il zic eu,ci il spune un nutritionist.
Cerealele ar fi mai degraba indicate pentru cei care vor sa se ingrase.
Insa daca mananci doar dimineata in cantitate mica, dar nu pe cele cu ciocolata, nu cred ca ingrasa.
Mai recomandat este sa mananci un iaurt sau fructe si legume!
Nu te lua dupa reclamele de la TV!

| Schmetterling a răspuns:

Nu, deoarece sunt cereale integrale. Acum depinde si de cat mananci...

| anonima20 a răspuns:

Salut.nu,nu ingrasa.eu le mananc.si de asta se cheama fitness:p...

| CharlieHarper a răspuns:

Toate mâncărurile îngrașă, important e în ce cantitate le mănânci și câte calorii conțin.

| stely_6629 a răspuns:

Nu ingrasa foarte mult...dar are destula glucoza adica zahar