| anonim_4396 a întrebat:

Ceva balsam care face parul foarte foarte moale?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poți încerca Syoss Balsam Moisture Intensive, vei realiza un păr mătăsos sau, balsamul Nivea Straight & Easy, păr mătăsos și drept.

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Incearca Panten. Eu il folosesc de cativa ani si parul meu e foarte moale si are si volum. happy
Eu il luam din Grecia, dar gasesti exact la fel si in Romania.
Sper ca te-am ajutat.

| Lara112 a răspuns:

Sayoss este cel mai bun sampon. Eu il folosesc si am un pa moale. Nu se unge, nu am fire despicate, e perfect happy Toata lumea imi zice "vai, dar cum faci sa ai asa un par frumos?!" laughing

| MiraBizzle21 a răspuns:

Eu iti propun sa il faci tu:
Ai nevoie de: 2 albusuri de ou, 1 lingurita ulei de masline si foarte putina apa. Dupa ce te speli pe cap, aplica compozitia si dupa cateva minute clateste-ti parul. Sper ca te-am ajutat happy

| AdrianHAHA a răspuns:

Placenta de la Kallos este foarte, foarte BUN si e si ieftin:
http://www.divahair.ro/......nta-rev78/

Te speli cu un sampon bun, de care vrei tu, apoi masezi parul umed cu acest tratament. Rezultatele sunt uimitoare, am ramas surprins prima data la ce moale mi-a fost parul.