| BeautifulAngel a întrebat:

Ciao`!
am o intrebare(pentru fete)
cum este sutienul cu push-up?
Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Iti ridica sanii si o sa para mai mari decat sunt. Nu e incomod sau ceva de genul, nici nu se observa.

8 răspunsuri:
| psiHopixia a răspuns:

@Razvan.interesant raspuns.l'ai incercat tu de stii ca e incomod? smug laughing Sutienul efoarte ok.marimea push-up'ului o poti alege dupa cat de mare vrei sa ai sanii.tongue Este chiar comodtongue

| agentulagent a răspuns:

Uite ca iti raspunde un baiat. este cu burete sub sani ca sa ti-i ridice sus.

| Annalina99 a răspuns:

Sutienul cu PUsh up e un sutien cu brete.Care iti face sanii sa para mai mari ca in realitate

| BoMbeRmEn a răspuns:

E foarte incomod laughing prea mult burete rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
| darkbloodanya a răspuns:

Da senzatia ca sanii sunt mai mari, nu e incomod. Daca ai nevoie ti-l recomand cu multa placere

| Maria_1562 a răspuns:

@agentulagent poate sa ti ridice si jos?laughing

| Sillv a răspuns:

Pai are un strat gros de burete...de obicei il folosesc fetele care au nevoie speciala de elhappy( pentru ca marestehappy )