| Buburuzza a întrebat:

Cine a folost Lotiunea Tonica pentru puncte negre de la Avon marca clearskin? are rezultate?

Răspuns Câştigător
| Krissa_2143 a răspuns:

Nu incerca de la avon nimic! am o gramada de chestii si dupa ce le lasam cateva zile imi dispareau cosurile
si spuma si lotiunea tonica de la porefection sau ceva d genu la fel
incearca produse de la garnier sau bioten! sunt foarte bune si ieftine happy

3 răspunsuri:
| aиdяaaa●• a răspuns:

La mine nu a avut niciun efectstraight faceMai bine incerci produse pe baza de plantethinking Bioten ceva. N-am folosit, dar am auzit ca ar fi bunewinking

| Pijamale a răspuns:

Deloc.

| Andra_6228 a răspuns:

Nu.nu da rezultate.