| anonim_4396 a întrebat:

Cine a incercat sa isi deschida culoarea parului cu zeama de lamaie? A facut ceva bun sau v-a deteriorat parul?

3 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Eu am incercat si nu m.a ajutat. Am parul saten deschis si am stirs zeama de lamaie si am pus o intr.un pulveruzator sa o aplic pe par intr-un mod eficient. Si citisem ca trebuie sa stai si la soare. Am stat si la soare si nimic. La fel am patit si cu apa oxigenata, la mine nu au avut efect dar poate la tine vor avea. Sper ca te.am ajutat si ca nu te.am descurajat. :*

| andreimada a răspuns:

Nu poți aplica seamă de lămâie direct pe păr pentru că poate deteriora, însă poți combina cu apă.

| popescucarmen43 a răspuns:

Da eu am facut chestia...depinde ce culoare ai.eu sunt satena deschis si mi la colorat spre un blond inchis.dar trebuie sa repeti procedeul..cand crezi tu de cuviinta, si nu nu til afecteaza