| Addaa1998 a întrebat:

Cine canta si danseaza mai bine dintre China Anne McClain, Bella Thorne si Zendaya Coleman?

Răspuns Câştigător
| Bibixz a răspuns:

Pai China, nu prea danseaza, serialul in care este ea se bazeaza pe talente, in cazul ei cantatul, dar are o voce extraordinare.Bella si Zendaya danseaza amandoua bine, dar personal prefer pe Zendaya -dans, si Bella - stil vestimentar.

3 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

China are voce foarte buna. de dansat bella, e favorita mea happy

| Addaa1998 explică:

Parerea mea este ca Zendaya se misca mai bine la fel si Bella iar la cantat garantat China

| CapDeCiuperca a răspuns:

La cantat Zendaya la dans bella.