| Addaa1998 a întrebat:

China Anne McClain sau Bella Thorne?

De ce?

Argumentati

Răspuns Câştigător
| mamatatasibunica a răspuns:

O aleg pe chinahappy are vocea mult mai buna iar pentru ascpect o aleg pe bella

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

China happy are voce frumoasaalove struck
Si canta la o groaza de instrumente, se pricepe si sa joace, e un copil talentat! love struck

| LiliJB a răspuns:

Bella Thorne=Anabela Avery Thorne pentru ca are melodii mai frumoase, chiar daca China Anne are voce mai frumoasa Bella are melodiile mai frumoase.

| Addaa1998 explică (pentru LiliJB):

Bella chiar nu are melodii fumoase doar pe cele care le canta cu Zendaya .....Asculta-i melodiile lui China are voce superba si melodiile de asemenea!
Casa ma conving ca Bela are melodii mai frumoase trimite-mi cateva, pe care le preferi tu! Ok?
E opinia mea!

| LiliJB a răspuns (pentru Addaa1998):

In primul rand, de ce ai mai pus-o la intrebari daca tu stii ca Chinna Anne canta mai bine 2 asta e parerea mea, nu toti avem aceleasi pareri 3 ai scris Bella cu litera mica si 4 asculta ttylox

| LiliJB a răspuns (pentru Addaa1998):

Scuze, la 3 vroiam sa scriu ca ai scris Bella un l

| Addaa1998 explică (pentru LiliJB):

Da dar ea are numai o melodie in schimb China mai multe melodii!
Am pus intrebarea pentru a vedea parerea altora
Si ce daca am scria Bella cu litera mica sau cu un singur l?
Intr-adevar TTYLXOX e super
Dar opinia mea este China are melodii mai faine si mai multe
La Bella imi place ca se imbraca super si este la moda tot timpul! Imi place si muzica ei de asemenea
La China muzica si mai ales vocea!
Fundita?happy

| LiliJB a răspuns (pentru Addaa1998):

TI-AM MAI SCRID O DOATA CA FIECARE ARE PLACERILE LUI SI stiu ca China Anne are o voce mai frumoasa, dar are melodii mai simple, ale Bellei sunt mai ritmate.Si ce daca Bella are doar o melodie in care canta numai ea? Melodiile pe care le canta impreuna cu zendaia se pun in lista cu melodiile ei si stiu asta foarte bine.Am si exemplu.Acela e ca este o melodie noua pe care o canta Jenifer Lopez si Pitbul si cand incepe melodia scrie Jenifer Lopez si numele melodiei.

| Addaa1998 explică (pentru LiliJB):

1 Ai scris numele Bella cu litera mica
Doi Ai scris gresit scris tu ai scris scrid si la fel Zendaya cu litera mae si cu Y!
PAAA! nu mai vreau sa scriu prostii pe TPU

| Addaa1998 explică (pentru LiliJB):

Si apropo Bella canta si cu Pia Mia
Si mie imi place Bella dar mai mut China

| LiliJB a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu am scris Bella cu litera mica, dar am scris zendaia cu litera mica, ai scrid Doi Ai, ce inseamna mae?, hai sa terminam cu corectatul si sa terminam si cu comentatul.Pa! O seara buna!

| TumblrAddict a răspuns:

Bella deoarece o ador si imi place de ea.
are stil vestimentar si stie sa se poarte.
'si e de-o varsta cu mine happy