| ExpertInLove a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige next top model?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Eu cred ca laura o sa castige next top model big grin

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Fata aceea mai tanaralove struck

| ExpertInLove explică (pentru Konata):

Laura? dar Karin iti place?

| Konata a răspuns (pentru ExpertInLove):

Da dar ...laura e mai fainahappy

| beeapurplee a răspuns:

Mie imi place ff mult de Sandra sh Diana(Sh mai era sh Gina)

| notsurewhoiam a răspuns:

Laura pentru ca ea a primit premiul de modelul anului

| ExpertInLove explică (pentru notsurewhoiam):

Deci zici ca ea o sa castige desi totusi la inceput nu mi-a placut face poze bune dar mi se pare ca seama cu emma dumitrescu castigatoarea primului sezon

| notsurewhoiam a răspuns (pentru ExpertInLove):

Laura se descurca foarte bine pentru varsta pe care o are zic eu si desi are numai 14 ani are mult mai multa experienta ca model decat celelalte am citit penet ca e foarte apreciata de cei pentru care a lucrat si si de alti desingeri eu asa zic cum ai zis si tu seamana cu ema si si ema a fost miss teenager Romania si a concurat si in finala intr-o tara nu mai stiu si tot asa si ea avea experienta mai multa decat celelalte si a castigat

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Eu cred ca sandra sau florentina happy u cine crezi?smug love struck

| ExpertInLove explică (pentru nOnAmE_6909):

Pai flori e putin pitzi si sandra e foarte frumoasa dar imi plac mult laura si karin ( si Aida imi placea:-(( )

| loveandlove a răspuns:

Sper ca Irina