| CiocolataTha a întrebat:

Care credeti ca e cea mai frumoasa femeie din ROMANIA? Dupa voi cine merita locu 3, 2 si locul >1?:

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Daca ar fi sa fac un top 3 ar fi cam asa:
locul 1: catrinel menghia
locul 2: andreea raicu
locul 3:monica barladeanu

7 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

1. Claudia Neghina
2.Bianca Dragusanu
3. Antonia Iacobescu

papa :*

| kiteen a răspuns:

Dupa parerea mea, cantareata Antonia Iacobescu happy arata super, e foarte carismatica si naturala, si aduce putin cu Megan Fox. Mai nou, e si mamica, dar se mentine in forma.

| chelie91ptm a răspuns:

Iubita mea

| chelie91ptm a răspuns:

Nevasta mea medubatting eyelashes :X

| Zome a răspuns:

1) Bianca Dragusanu
2) Antonia Iacobescu
3) catrinel menghia

| TeutzaBoom a răspuns:

Pentru mine cea mai urata si dusa e Monica Columbeanu si Oana Zavoranu...iar cei mai prosti 1.Basescu...2.Irinel Columbeanu laughing

| VoicuAdytza a răspuns:

1.Antonia
2.Andra
3.Alexia Talavutis