| anonim_4396 a întrebat:

Cine doreste unghii false cu gel? :*

10 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Eu le am pe ale mele naturale, de ce sa mai platesc si sa-mi fac niste unghii urite cind am de la natura foarte frumoase.

| zw33ty a răspuns (pentru Vichtory):

Culmea eu doar am pus o intrebare nu am obligat pe nimeni, daca nu intelegi sensul unei intrebari nu mai raspunde happy

| Vichtory a răspuns (pentru zw33ty):

Si care era sensul? adica ca tu faci da?

| zw33ty a răspuns (pentru Vichtory):

Da eu pun unghii happy

| Vichtory a răspuns (pentru zw33ty):

Si tu ai intrebat cine doreste, si eu am spus ca nu doresc ca le am pe ale mele.
ce e asa greu de priceput,?

| zw33ty a răspuns (pentru Vichtory):

Culmea daca nu doreai nu raspundeai, ai simtit nevoia de bagare in seamawinking hai larevedere

| Vichtory a răspuns (pentru zw33ty):

Papa

| zw33ty a răspuns:

Daca nu stii despre ce este vorba nu te mai baga ca un o.b in seamawinking

| Himera a răspuns (pentru zw33ty):

O.B.-ul nu se baga in seama, o.b.-ul se baga in ...pf.pf.

| 1Laura a răspuns:

Manichiura clasica 10 lei
Protectie pe unghia naturala 25 lei
Aplicat tips cu gel 40lei
Pedichiura clasica 15 lei, cu gel 25 lei
Intretinere 30 lei
Ma pot deplasa si la domiciliu la cererea dumneavoastra. 0766548700