| Teodora777 a întrebat:

Cine este din ADJUD? Caut de o saptamana sa-mi cumpar glamourettes si nu gasesc, chiar daca o prietena de-a mea mi-a spus ca este...cine ma poate ajuta plizz, dau fundita! Mersikiss

Răspuns Câştigător
| kikivero a răspuns:

La magazine chinezesti de haine sau alceva saau oriunde vezi un magazin la piata cu chestii de par iti garantez ca o sa gasesti

1 răspuns:
| andutxza a răspuns:

Magazine chinezesti magazine cu accesorii in bazaruri in toate(aproape toate) magazinele sau la teleshoping la TV da reclama orice post!
Succes!