| DaduX a întrebat:

Cine foloseste produse Avon, dar nu este reprezentant? Ce parere aveti despre ele?

5 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

In mare parte sunt bune.
mie imi plac parfumurile

| Isabellblablabla a răspuns:

Si eu foloesesc si nu sunt reprezentant.Gloss`urile imi plac, parfumurile cu toate ca nu persista foarte mult [parerea mea:] si fardurile...aa.si rimelul Supershock :]. Produsele de par nu mi se par asa stralucite [cel putin pentru parul meu- nu prea imi fac bine: ]. In rest, destul de Ok >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Chlo a răspuns:

Eu folosesc si nu sunt reprezentat.
Produsele lor in general sunt foar faine.
Dar unele cel putin pentru mine sunt foarte dezamagitoare.
Depinde ce vrei sa-ti cumperi.
Daca vrei sa-ti spun mai multe add biscuite.masacru

| dOody a răspuns:

Eu folosesc produse avon si nu sunt reprezentant. In mare parte sunt ok, insa cele Color Trend nu imi plac, dupa parerea mea sunt de proasta calitatehee hee