| SweetCandy a întrebat:

Cine foloseste produse avon? Vreau sa stiu ce parere aveti despre ele?

Va pup! O zi frumoasa!

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Folosesc numai gama Avon, cu exceptia deodorantelor antiperspirante! Sunt multumita de parfumuri creme tot ce tine de make-up si ingrijirea corporalahappy

| SweetCandy explică:

Si care dintre voi ati vrea sa deveniti reprezentante?

| Bii26 a răspuns:

Sunt bune.Marca Avon este cea mai buna[spun eu]. Numai din acestea folosesc si-mi plac. Daca folosesc altceva nu are acelasi efect ca si produsele Avon.Eu m-am obisnuit cu acelea.

| slam a răspuns:

Folosesc produse de la Avon si sunt foarte multumita de ele...tongue

| Brotacelu a răspuns:

Eu happy

Stiu multe fete care folosesc produse avon, asa dar si prin urmareeee laughing) ...se pare ca sun bune produsele happy daca numarul celor care sunt interesate de aceste produse este in crestere big grin

Nu vreau sa fiu reprezentant, stii ca glumeamlaughing

| babygyrl a răspuns:

Folosesc si sunt destul de bune, mai ales ca sunt si un pic mai ieftine. Am tot felul:parfumuri, lacuri, creme.Eu zic sa sunt destul de bune, nu ff bune dar merg.

| Georgianna3723 a răspuns:

Ei bine, eu folosesc produse Avon si mi se par destul de calitative. Cu exceptia produselor de styling(pentru par si coafare), pe care sincer nu le recomand, folosesc toate celelalte game si mi se par extrem de bune.