| oana12345678900 a întrebat:

Ce se intampla daca devin reprezentant avon,iau cadoul de inceput si apoi nu mai plasez comenzi? Ce cadou se da la inceput? Si in final, ce parere aveti despre oferta 'devino azi reprezentant si ai 372 lei in produse avon' http://www.catalogavon.com/? source=adwords&gclid=CjwKEAjwwo2iBRCurdSQy9y8xWcSJABrrLi Siem7cTX-o9LT09PGuEX3NyVDTqUPzYG9EOh8amWmPBoCwjLw_wcB#! devino-reprezentant-avon/c1gzt

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai plasezi comenzi. Nu se intampla nimic din cate stiu. Vezi daca te pune sa semnezi ceva, citeste mai intai ce este, sa nu iti asumi raspunderea ca vei da comenzi in perioada ce urmeaza.

Daca nu semnezi nimic de genul, e minunat. Doar ca nu cred ca vei mai putea face asta vreodata. Iar cadoul nu e cine stie ce. O punguta cu nu mai stiu ce lucruri este.

O zi placuta