| Chanel22 a întrebat:

Foloseste cineva produse planet spa de la avon? daca da ce parere aveti? sunt bune? se vad rezultate? imi recomandati? dau fundita :*

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Iti recomand produsele din gama Avon Planet Spa, pentru o folosire cat mai eficace, incearca sa identifici tipul tenului tau si nevoile tenului tau (hidratare, catifelare, fermitate). Documenteaza-te asupra modului de folosirea, a regularitatii de folosire (saptamanal sau de 2x pe saptamana): http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Planet%20SPA, sunt sigura ca vei avea rezultate vizibile, tine-ne la curent.

| Dalidah a răspuns:

Da, eu folosesc masca de par cu masline, de vreo cativa ani si e super buna. Ma vopsesc blonda apropae o data pe luna si cu toate astea nu am avut parul ars nici macar o data... Mi-am luat si creme de corp SPA, pentru hidratare. Sunt mai scumpe un pic, dar sunt bune. Le recomand.winking

| Ana1234567123 a răspuns:

Da sunt foarte bune sunt scumpe dar bune, eu folosesc ulei hidratantpe baza de ulei de nuci si masca de fata sunt foarte bune merita încercate
happy