| AAAlexutzAAA a întrebat:

Cine imi face si mie un program prin care sa slabesc repede?(nu ma intereseaza cat de sanatos e)

4 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Nu te intereseaza cat de sanatos e? Cum asa? Adica vrei sa ai 40 kg si sa vomiti tot ceea ce mananci? Ai grija la ceea ce iti doresti ca se poate indeplini si atunci, in cazul tau, ar fi vai de tine. Te rog, pune sanatatea mai presus de orice si apoi doreste-ti sa arati bine. Programe de genul se pot gasi oriunde dar itit recomand un medic. E cel mai sigur. Uite ce zic ceilalti: http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=1922

| dot a răspuns:

Nu manca thinking slabesti, ajungi anorexica, mori!
sau...manaca nesanatos, te imbolnavesti, ti se duce sistemu' imunitar, racesti -> mori!
sau slabesti cu pastile, stai jumatate din zi "pe veceu" (ai timp sa faci niste poze totusiwinking ), este frumusica acum ca esti slaba, pui pozele pe hi5/facebook/twitter, primesti multe comment'uri, te apuci sa mananci din nou ca nu mai poti continua, ai stomacul la pamant, ti se perforeaza, ai o hemoragie interna de toata frumusetea (ce rosu... ce culoare!) si mori!
dar totusi...esti o moarta frumoasa!
heheeeeee it's done! good luck in the otherworld!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai programul ti-l faci tu in functie de metabolismul tau! De exemplu eu o saptamana la micul dejun mancam cereale fitness si chiar ma ajuta, iar la pranz mancam normal dar fara paine sau de preferat paine graham iar seara mai deloc sau ceva foarte usor de ragula iaurt sau un fruct! Cand ti se face foame mai ales intre mese bea multa apa, asta ajuta! Poti maca la micul dejun ce vrei tu!

| patrykya a răspuns:

Pai dimineata o gaura de covrig, si un pahar gol cu apa plata, la amiaz un iaurt fara iaurt, si seara o farfurie plina de nimic...glm si eu am cateva kg in plus si am incercat de toate si deja nu mai stiu ...si programul de slabire incerca sa ti-l faci tu in functie de alimentele care iti plac care le ai la indemana si care sunt dietetice