| Balonash_1618 a întrebat:

Cine imi poate da si mie o idee despre o tunsoare potrivita? Am fata rotunda.

Răspuns Câştigător
| BETTY_3018 a răspuns:

bob rotund sau bob lung

8 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

O poza? Ne-ar ajuta mai mult.

| ella_7332 a răspuns:

Bob daca ai parul drept love struck ador tunsoarea si e fff la moda

| RamiRo a răspuns:

O tunsoare nu se ia numai dupa forma capului se ia si tupa forma fetzei dupa mai multe chestii, daca vrei sa te ajut cu o idee si poti da niste poze - doze_coca.cola@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tunsoare patratoasa, pentru armonie geometrica a fetei cu restul partii corpului dintre urechi.

| Lory407 a răspuns:

Fata rotunda este pur si simplu rotunda. Obrajii sunt ceva mai lati, iar fruntea si barbia putin mai inguste. Scopul in aceasta situatie este minimalizarea obrajilor. Stilurile cu breton inalt, iar pe laterale parul tuns drept de obicei dau cele mai bune rezultate.

| iulian6861 a răspuns:

Ar tb sa nu-ti acoperi toata fata ci dor un pic din partea obrajilor
ar tb ceva de genul filat

| Balonash_1618 explică:

Daca parul meu este ondulat, si il filez mi se indreapta sau mi se onduleaza mai mult?

| lolytha_5118 a răspuns:

Bob
in scari