| T30D0RA a întrebat:

Aceasta tunsoare este potrivita pentru fata rotunda? http://www.totulpentrufemei.ro/imagini/635tunsoribob.jpg

Răspuns Câştigător
| MsGossier a răspuns:

Da e frumoasa tunsoare, o prietena are tot cam asa si are fata rotunda si chiar ii sta ok

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da, dar parul din parti sa fie mai lung decat cel din fata si fara breton, asta va da lungime fetei. bretonul nu merge cu o fata rotunda o va face sa para mai mica si mai rotunda.si parul din fatga la fel rebuie sa fie mai lung.

| Derye a răspuns:

Cu siguranta, dar cu bretonul mai scurt asimetric. Asta iti va alungi fata. Daca esti fara breton sau cu breton drept sau cu orice fel de breton exceptand cel asimetric iti va face o fata de minge.

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Da este cea mai potrivita daca ai parul bun pentru astfel de tunsuarehappy

| KisaTheCute a răspuns:

DA, este perfecta dar sa fie cu 1 idee mai lunga. Tunsorile scurte care incadreaza fata o fac sa para si mai rotofeie. Succes :*

| cristina a răspuns:

Da e perfecta

| Nimic special a răspuns:

Da asta merge bine am si eu fata rotunda si am fost tunsa tot bob si imi statea bine.happy

| iMiruna a răspuns:

Eu zic ca da...imi dai fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cred ac merge. Uite dovada :

http://www.mabella.ro/......tunda1.jpg

Esti amabila cu o fundita?:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este o coafura foarte frumoasa:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca vei arata foarte bine. SI intr-adevar va trebui sa fie o idee mai lung in fatabatting eyelashes.
Succes:*

| INT89 a răspuns:

Da, este potrivita!