| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un sampon bun (sau un tratament) anti-matreata pentru par subtire care se ingrasa foarte repede?(sa rezolve si problema parului gras nu numai cea a matretii)

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Asta : http://www.carespot.ro/sampoane/kerastase/specifique-divalent/
Absolut toata lumea care l-a folosit il lauda intr-una. Desigur, iti poti alege altul [ dai click pe acolo si selectezi "par gras" ]

| madaioana_6029 a răspuns:

Sampon gerovital

| tusha a răspuns:

ClearFor man e cel mai bun!

| Bobo15 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si ti-as sugera Clear.

| Criss_8880 a răspuns:

Sampon: Clear
Tratament: intr-un litru de apa storci tot sucul dintr-o lamaie si te limpezesti pe cap de fiecare data dupa ce faci baie.