| Diavolulestefemeie a întrebat:

Buna,
Deci imi puteti recomanda niste lacuri de unghi care sa fie bune, si sa imi spuneti pretul lorbig grin
Multumesc pentru raspuns.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un magazin de cosmetice și cere ojă/lac de unghii fără toluen și formaldehidă, acestea din urmă distrug unghia.
Preț: sare de 20 ron.
Pa, pa.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu zic de la kallos cu aloe vera si multe chestii. pret in jur de 8 lei.

| fustiteTUTU a răspuns:

Da, gasesti si aici de la clasicele lacuri de unghii pana la geluri pe care le poti folosi acasa fara lampa UV (dar iti trebuie sa cumperi acetona speciala pentru a da jos gelul de pe unghie, fara a folosi minifreza) pana la geluri UV profesioniste: www.softnails.ro

| di3tri a răspuns:

Lacurile de unghii farmec. sunt foarte bune rezista mult si au si un pret mic: 5lei happy

| di3tri a răspuns:

De 50 de lei mai bine iti iei OPI laughing

| Anya15 a răspuns:

Buna! Incearca de la firma "farmec", iar pretul este aproximativ 5 lei.:p

| Layla33 a răspuns:

Din cate stiu eu, cele de la Revlon sunt bune, si in saloanele de coafor, gasesti profesionale dar ajung pana la 50 de lei. big grin