| Bombitza a întrebat:

Cine imi spune si mie ce se poarta in primavara/vara 2011? va pup:*

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se menţine în tendinţe stilul punk/rock cu geci de piele purtate fie la fuste (de exemplu gen tu-tu), fie la blugi. Trendul animal print este şi el prezent în anul 2011. Revin bluzele din dantela si cele de inspiratie etno.Pentru fiecare ţinută îţi sunt necesare accesorii potrivite.Eu îţi recomand un site cu colecţii din care să-ţi potriveşti brăţări, cercei, medalioane conform ţinutei pe care o porţi www.crownfashion.ro iar pentru inspiratie haine http://www.zara.com/......1002/Woman si http://www.newlook.com/shop/womens_10002

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte ştiu,se poartă dantela,culorile (alb şi negru de asemenea),jeanşii (care nu se demodează niciodată),salopete,rochii,pantaloni cu pense, tocurile înalte - pantofii cu bot rotund (văd că au început să se poarte iar şi cei cu bot ascuţit, dar eu personal îi prefer pe cei rotunzi) şi modelele gen Oxford Shoes.Accesoriile interesante. Baftă

Răspuns utilizator avertizat