| KinoAndreea a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine?
O intrebare legata de ALBIREA DINTILOR...pentru cei care au trecut prin asta/ au incercat happy cum au procedat? (metodele pe care le-am descoperit si de care sunt curioasa daca intr-adevar functioneaza: pudra de carbune, benzile de albire de la CREST)

1 răspuns:
| Knu a răspuns:

Iti faci un detartraj, iti cumperi o pasta de dinti de calitate pentru albirea dintilor (sunt intr-adevar ceva mai scumpe) si periaj de 2-3 ori/zi. Cel de seara obligatoriu.