| BaDrihanna a întrebat:

Cine poate sa imi spuna o tunsoare la moda puteti adaug apoza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita sa tii cont de mai multe aspecte personale in alegerea tunsorii. Forma fetei tale, textura firului tau de par. O tunsoare la moda poate deveni ridicola daca nu e adaptata particularitatilor tale fizice. Sfatuieste-te cu coafeza si nu fa greseala sa duci o poza si sa spui : "Vreau sa ma tundeti exact asa!", pentru ca rezultatul s-ar putea sa nu te incante.

2 răspunsuri:
| bubudeeabubu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search
alegeti de aici :* mult noroc funda?