| Andreeagirl a întrebat:

Cine stie daca spuma strica parul? Eu am avut parul lung si mi l-am ars cu placa si a trebuit sa ma tund, si acum il am scurt si vreau sa imi creasca.

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai sa iti explic daca tu iti dai cu spuma azi si dormi cu el asa fara sa il speli dati seama ca spuma este ceva inecesar pentru parul tau in timpul nopti este un excess de produs care evident ii dauneaza. poti sa foloesti spuma numai ca, cum ti-am explicat mai sus inainte sa te duci la culcare spalati-l ca sa nu dormi cu ea in par si asa eviti sa se deterioreze.iar in legatura cu cresterea mai repede nu stiu ce sfat sa iti dau tunde-ti varfurile cand e luna crescatoare.si evita placa jiijbig grinbig grin

| Andra_8716 a răspuns:

Pai, nu cred ca strica parul... poate daca te dai continuu cu ea. dar nu cred. decat poate sa-ti apara matreata.
Da! Uleiul de racin e foarte bun :*
Incearca uleiul de racin si o alimentatie sanatoasa si parul iti va creste:* Oricum, stai linistita, acum se poarta parul scurt, Nu mai da atentie la ce zic ceilalti pentru. ca ei habar au de moda oh go on. Tu esti frumoasa si cu parul scurt si cu parul lung:*>
Foloseste spuma de par doar de cateva ori pe saptamana. nu in fiecare zi. Si placa il arde daca o folosesti mereu :* Dar, iti spun un secret: pentru a nu ti`l mai arde foloseste inainte de a te da cu placa un balsam de par si o sa fie Ok :*
SPer ca te-am ajutat iubita :*

| ByaNot4youu a răspuns:

Pai happy exista la farmacie uleiul de ricin. sau, poti sa-ti puii extensii de par big grinlaughing

| Pisiiceel a răspuns:

Spuma strica parul crede-ma. AM folosit spuma in fiecare zi si nu mi-a crescut parul delooooc! Dupa ce am renuntat la ea definitiv mi-am facut niste masti cu petrol siii crede-ma ca mi-a crescut parul biiiineeee...