| lolita147 a întrebat:

TPU! Am si eu o intrebare legata de lungimea parului. Am parul pana la burta de lung, si vreau sa ma tund scurt pana la barba. Daca as face asta, cat timp ar dura sa creasca inapoi pana la burta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| millar a răspuns:

2, 3 ani, eu am avut parul pana in apropiere de funt, si m.am tuns pana la umeri si ca sa creasca la loc a durat 2 ani

2 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Depinde si cat de inalta esti, si poti sa folosesti uleiuri speciale daca vrei sa creasca mai repede

| Denisa13nic a răspuns:

Intr.un an parul creste 15 cm!