utilizatori si membri TPUhappy
Ca orice fata, am cercei in urechehappy(cu gaura, de cand eram mica)
Acum.pe langa acestia mai vreau cat sa-mi umplu urechea(stiu ca e o idee traznita).
Dar imi este frica sa imi fac gaura si vreau cercei cu magnet.
Doare daca mi-i pun pe aceia?
Cat costa si unde se gasesc?
Daca imi pun in limba sau nas ori buza doare? e mai dureros?

3 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Eu mi-am facut inca doua gauri in ureche cu acul de seringa dar e o durere suportabila
mai rau e dup-aia ca nu poti sa dormi pe partea cu urechea unde ti-ai facut gaurile vreo cateva zile
dar e mai bine sa te duci sa ti le faca cu pistolul pentru ca iti pune cercei medicinali si nu risti sa faci vreo infectie ceva, dar bine costa ceva mai ales ca pentru o gaura iti ia vreo 15 lei.
insa eu am avut noroc vad ca nu m-am infectat, am sterilizat acurile de seringa si mi-am pus cercei de argint

| Titanos a răspuns:

Si eu caut asta dar pentru baieti sunt din pitesti si nu gasesc dar daca mergi in Bucuresti cauta prin magazine la metrou

| ale_7765 a răspuns:

In urechi nu doare deloc, [eu i'mi fac singura gaurile big grin]
in limba nu doare daca stii unde sa faci gaura... in nas si in buza s-ar putea sa doara putin happy
bafta!winking

P. S [ cand iti faci gaura in nas, limba, urechi sau buza, nu te gandi ca o sa doara.Gandeste-te la altceva, la ceva frumos ] :*