| bella87 a întrebat:

Cine stie o cura de ingrasare? care sa dea rezultate. va rog am nevoie de cel putin 5 kg in plus

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Hey! ce inaltime ai? daca esti inaltuta, ai parul lung, nevopsit si esti naturala, eu zic sa stai in banca ta si sa iti incerci sansele in modelling. daca nu, eu tot in banca ta zic sa stai, pentru ca grasimea nu e placuta pentru nimeni. inteleg poate esti cam slaba, insa daca esti mica de varsta, cand vei ajunge sa pui kilograme pe tine, iti vei blestema zilele! Stai linistita, te consumi in zadar
pupici

| Arthur a răspuns:

Ia o cura de slabire si la ce scrie acolo fa totul pe dos. Succes!

| Miruna Pavel a răspuns:

OO doamne cate nu si.ar dori sa slabeasca.:O ai face cea mai mare prostie zic eu. te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este ca pe langa mancarea de zi cu zi sa mai mananci si : nuci, alune si mere (merele ajuta sa iti faca pofta de mancare)