| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie vreun sampon care sa iti faca parul drept
plzzz Funditalove struck

Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

NIVEA care ...Este fabricat de o uzina care fabrica solutii ca samponuri, sapunuri, uleiuri pentru bebelusi si sunt foarte atenti la calitate si eficienta.De aceea toata marfa e buna si da rezultate mari. E cel mai bun pe care il stiu, din proprie experienta.Am parul putin ondulat si mereu e neascultator, dar cu Nivea care il fac sa ma asculte, Nici nu e nevoie sa folosesc ceva adaugator, se indreapta singur.In plus...garantez rezultate din a 2 proba ba chiar din 1.lA MINE AM OBSERVAT din 1 proba si nu l-am mai lasat! Bafta.

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Nu prea există, dar știu unul de la NIVEA care îți mai face un pic părul drept.
Mai bine cu placa, decât cu șampon, care nici nu prea are efecte.
Baftă!

| Madalina1455684 a răspuns:

Pai eu stiu unul care iti mentine parul drept. Cel de la Avon roz.si balsam si sampon.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balsam dove, full control.
Dupa ce te speli la cap il usuci cu prosop si dupa il perii happy, de multe ori ca sa stea drept, cam o data din 10 in 10 minute.

xoxo, didi

| elenavirgil a răspuns:

Poate iti trebuie o masca de par, nu un sampon neaparat. In ce sens drept? happy