| sweetchocolate a întrebat:

Cine vreti sa castige la ntm? Si cine credeti ca o sa castige next top model?laughing E o diferenta marewinking As vrea sa castige Iuliana sau Laura, dar cred ca va castiga Sandrasad E prea favorizata

3 răspunsuri:
| anamaria06 a răspuns:

Eu as vrea sa castige Laura. mi-a placut si de Karin, pacat ca a eliminat-o

| Lette a răspuns:

Laura,Iuliana e frumusica insa are un caracter oribil.Sandra...hmm...nu prea o vad potrivita pentru next top model.E frumoasa insa, nu i se potriveste.

| xKitiiii a răspuns:

Eu sincer, speram sa castige Karin. Nu stiu dupa ce principi gandeste Catalin, dar mi s-a parut cea mai mare prostie cand a eliminat-o pe Karin care chiar poza Perfect. In momentul de fata consider ca Laura va castiga deoarece are un viitor In fata. Iuliana e foarte frumoasa dar FALSA.si in ceea ce o priveste pe Sandra este grasa falsa si prefacuta si nu merita sa mearga in finala. erau fete mult mai frumoase si mult mai pricepute ca ea.
Sper ca te-am ajutat. Pa Pa wave