| DracusorImpielitat a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca la emisiunea Next top model le tine pe Iuliana si pe Sandra ( prima avand fata de clovn dar pozeaza bine, si Sandra care e bondoaca )? Eu cred ca le tine doar pentru divertisment. Si sunt suparara ca le-a eliminat pe Diana (care din Bacau - ca mine ) si pe Irina, doua fete de 10000000 mai bune decat Iuliana si Sandra, eu cred ca nu este corect, dar sper sa castige Karin. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie Sandra mi se pare falsa si enervanta,nu stiu. thinking Iuliana mi se pare mai ok. Si eu vreau sa castige Karin,e cea mai buna, nu e fitoasa ca cele 2, si pozele ei sunt superbe.

4 răspunsuri:
| Ananasa a răspuns:

Imi pare foarte rau ca au plecat "trofeele"... Karin este ingeras dulce...Insa o data m.a dezamagit cand se certa cu butoiul ala.Nu ar trebui sa ii dea importanta. Si Laura e buna dar Karin e cea mai!

Fuunda?

| DracusorImpielitat explică (pentru Ananasa):

Scuze, si tie voiam sa iti dau funda dar am pus la nimereala pentru ca toate raspunsurile sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra mai este cum mai este, dar Iuliana e depasita rau. Pacat de ea! Adevaru e ca are si ea o fata...(funda pentru sinceritate?)

| DracusorImpielitat explică (pentru anonim_4396):

Si tie voiam sa dau funda, pacat ca nu pot da funda la mai multi. am pus la nimereala.