| znstr a întrebat:

Cineva care se pricepe la unghii false pe aici? Am cateva nelamuriri happy

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Oh... mai bine hai sa vorbim pe mess. Id-ul meu e asdfgooyonna.

6 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Spune happy

| znstr explică (pentru SaschaM):

1. Este normal ca atunci cand bag mana in lampa cu gelul pe unghii sa ma arda/usture?
2. E constructie din gel facuta pe unghii mai lungi, ieri, iar azi am observat ca unghiile mele naturale s-au crapat sub gel, e normal?

| znstr explică (pentru SaschaM):

Ti-am dat add.

| SaschaM a răspuns (pentru znstr):

N-am primit. Zi ceva.

| znstr explică (pentru SaschaM):

Meriti funda dupa conversatia pe mess. happy

| SaschaM a răspuns (pentru znstr):

Multumesc :* Ma bucur ca ti-am mai deschis ochii big grin

| SaschaM a răspuns (pentru znstr):

Oh... mai bine hai sa vorbim pe mess. Id-ul meu e asdfgooyonna.